Reflektor szynowy 1-fazowy PROFILE TINOS LED 20W czarny 4000K - Nowodvorski Lighting
Symbol: 10387
Regulowany reflektor szynowy do systemu PROFILE producenta Nowodvorski Lighting. Wyposażony w źródło światła LED.
Dostępność: 783 szt.
Cena: 199.00
Symbol: 10387
Regulowany reflektor szynowy do systemu PROFILE producenta Nowodvorski Lighting. Wyposażony w źródło światła LED.
Dostępność: 783 szt.
Cena: 199.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 6.5 cm |
| Wysokość | 13 cm |
| Typ źródła światła | LED |
| Ilość punktów świetlnych | 1 |
| Żywotność | 30000h |
| Materiał wiodący | Aluminium lakierowane |
| Materiał dodatkowy I | Tworzywo sztuczne |
| Kolor wiodący | Czarny |
| Max moc | 20W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | II |
| Temperatura barwowa | 4000K |
| Strumień | 1900 lm |
| Kąt | 36 ° |
| CRI | >80 |
| Współczynnik mocy | >0.9 |
| Pomieszczenie | Korytarz |
| Styl | Nowoczesny |
Reflektor do systemu oświetlenia szynowego PROFILE 1-fazowego Nowodvorski Lighting.
Cena obejmuje wyłącznie lampę. Szynoprzewód oraz inne elementy systemu szynowego należy dokupić osobno.
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com