System Cameleon - szklany klosz PEAR L transparentny / mosiądz - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8532
Dostępność: 0 szt.
Cena: 539.00
Symbol: 8532
Dostępność: 0 szt.
Cena: 539.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Szkło |
| Materiał dodatkowy I | Stal mosiądzowana |
| Kolor wiodący | Transparentny |
| Kolor uzupełniający I | Mosiądz |
| Szerokość | 22 cm |
| Wysokość | 59 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Waga netto | 1,5 kg |
| Waga brutto | 2,3 kg |
| Zastosuj z | 1 x CAMELEON CABLE E27/max 40W, 1 x CAMELEON CABLE G9/max 10W only LED |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
| Wysokość opakowania | 63 cm |
| Szerokość opakowania | 22,5 cm |
| Długość opakowania | 22,5 cm |
System Cameleon to nieograniczone możliwości w indywidualnym projektowaniu oświetlenia. Możesz stworzyć własny system oświetleniowy, dopasowany idealnie do Twoich potrzeb, wybierając spośród szerokiej gamy dostępnych elementów.
TUTAJ znajdziesz dokładną instrukcję oraz przykłady, w jaki sposób prawidłowo dobierać elementy.

Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com