System Cameleon - abażur CONE L różowy aksamit - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8494
Dostępność: 0 szt.
Cena: 549.00
Symbol: 8494
Dostępność: 0 szt.
Cena: 549.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 58.5 cm |
| Wysokość | 49.5 cm |
| Materiał wiodący | Aksamit |
| Kolor wiodący | Różowy |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Waga netto | 0,95 kg |
| Waga brutto | 2,6 kg |
| Wysokość opakowania | 54 cm |
| Szerokość opakowania | 61 cm |
| Długość opakowania | 61 cm |
| Zastosuj z | 1 x CAMELEON CABLE E27/max 40W |
| Pomieszczenie | Salon |
| Styl | Nowoczesny |
| Styl | Skandynawski |
| Symbol materiału wiodącego | T027 |
System Cameleon to nieograniczone możliwości w indywidualnym projektowaniu oświetlenia. Możesz stworzyć własny system oświetleniowy, dopasowany idealnie do Twoich potrzeb, wybierając spośród szerokiej gamy dostępnych elementów.
TUTAJ znajdziesz dokładną instrukcję oraz przykłady, w jaki sposób prawidłowo dobierać elementy.

Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com