System Cameleon - puszka CANOPY B 1500 biała podłużna - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8610
Biała, podłużna puszka sufitowa, umożliwiająca zamontowanie max. 8 lamp z systemu Cameleon.
Dostępność: 0 szt.
Cena: 355.00
Symbol: 8610
Biała, podłużna puszka sufitowa, umożliwiająca zamontowanie max. 8 lamp z systemu Cameleon.
Dostępność: 0 szt.
Cena: 355.00
| Specyfikacja | |
| Materiał wiodący | Stal lakierowana |
| Kolor wiodący | Biały |
| Szerokość | 8 cm |
| Wysokość | 3 cm |
| Długość | 150 cm |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Max moc | 40W |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Zastosuj z | max. 8 lamp × max. 40W/ I, II |
| Metoda montażu | Montaż bezpośredni |
| Wysokość opakowania | 5 cm |
| Szerokość opakowania | 9 cm |
| Długość opakowania | 153 cm |
System Cameleon to nieograniczone możliwości w indywidualnym projektowaniu oświetlenia. Możesz stworzyć własny system oświetleniowy, dopasowany idealnie do Twoich potrzeb, wybierając spośród szerokiej gamy dostępnych elementów.
TUTAJ znajdziesz dokładną instrukcję oraz przykłady, w jaki sposób prawidłowo dobierać elementy.

Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com