System Cameleon - szklany okrągły klosz SPHERE L - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8528
Dostępność: 37 szt.
Cena: 265.00
Symbol: 8528
Dostępność: 37 szt.
Cena: 265.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 25 cm |
| Wysokość | 24.5 cm |
| Materiał wiodący | Szkło |
| Kolor wiodący | Transparentny |
| Zawiera źródło światła | Nie |
| Waga netto | 1 kg |
| Waga brutto | 1,5 kg |
| Wysokość opakowania | 28 cm |
| Szerokość opakowania | 31 cm |
| Długość opakowania | 31 cm |
| Zastosuj z | 1 x CAMELEON CABLE E27/max 40W, 1 x CAMELEON CABLE G9/max 10W only LED |
| Pomieszczenie | Sypialnia |
| Styl | Nowoczesny |
System Cameleon to nieograniczone możliwości w indywidualnym projektowaniu oświetlenia. Możesz stworzyć własny system oświetleniowy, dopasowany idealnie do Twoich potrzeb, wybierając spośród szerokiej gamy dostępnych elementów.
TUTAJ znajdziesz dokładną instrukcję oraz przykłady, w jaki sposób prawidłowo dobierać elementy.

Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com