Szynoprzewód 2m biały CTLS TRACK 3-fazowy natynkowy - Nowodvorski Lighting
Symbol: 8717
Dostępność: 596 szt.
Cena: 279.00
Symbol: 8717
Dostępność: 596 szt.
Cena: 279.00
| Specyfikacja | |
| Szerokość | 3.2 cm |
| Długość | 200 cm |
| Materiał wiodący | Aluminium |
| Kolor wiodący | Biały |
| Max moc | 16A, 3,7kVA |
| IP | IP20 |
| Częstotliwość | 50/60 Hz |
| Napięcie | ~220-230 V |
| Klasa ochronności | I |
| Metoda montażu |
Do systemu Commercial Track Lights system 3-fazowy |
| Modyfikacja wysokości | Nie |
| Gwarancja | 5 lat |
| Uwagi | Wykończenie szyny - mat. |
| Wysokość opakowania | 3,5 cm |
| Szerokość opakowania | 3,5 cm |
| Długość opakowania | 201 cm |
Nowodvorski Lighting sp. z o.o.
ul. Bojemskiego 11
42-200 Częstochowa
Poland
+48 34 344 91 10
gpsr@nowodvorski.com