• Oświetlenie świąteczne

Święta Bożego Narodzenia to wyjątkowy czas w roku. Zawsze specjalnie się do nich przygotowujemy: robimy gruntowne porządki, dekorujemy dom, przyrządzamy całą masę potraw. Wszystko po to, by razem z rodziną i bliskimi wspólnie się radować. Specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy dla Ciebie zbiór oświetlenia świątecznego, które może Ci się przydać podczas tworzenia dekoracji świątecznych w domu

Oświetlenie świąteczne to nic innego jak lampki w klimacie Świąt Bożego Narodzenia. Znajdziesz tu m.in. girlandy świetlne, lampki w kształcie gwiazdek, lampy dające klimatyczne światło, lampki w kształcie świecznika, cotton balls, węże LED, dekoracyjne żarówki i wiele innych propozycji oświetleniowych na święta.

  • Parametry
Lampa podłogowa KIOTO - Ledea
Lampa podłogowa KIOTO - Ledea
Czasowo niedostępny

Inspiracje na dekoracje świąteczne

Szukasz inspiracji i pomysłów na dekoracje świąteczne? Dobrze trafiłeś, bo specjalnie na tę okazję przygotowaliśmy artykuł na naszym blogu:

"Jak stworzyć świąteczny nastrój w domu przy pomocy światła? - Poznaj 3 triki oświetleniowe na Święta Bożego Narodzenia."

Jeśli nie masz pomysłu, jak udekorować swój dom na święta, to musisz go zobaczyć. Znajdziesz tam kilka trików i propozycji, jak możesz wykorzystać lampę wiszącą jako dekorację świąteczną, jak stworzyć świąteczną dekorację oświetleniową w oknie lub na ścianie oraz jak możesz wykorzystać do dekoracji pozostałe dodatki świąteczne.

Tu natomiast zebraliśmy oświetlenie świąteczne, które pomoże Ci w stworzeniu własnej dekoracji świątecznej oraz prawdziwej magii we własnym domu. 

Girlanda świetlna to podstawowy element dekoracji oświetleniowej na święta. Rozwieszone łańcuchy świetlne dodają nastrojowości oraz niezwykłego klimatu zarówno we wnętrzu domu, jak w ogrodzie. Bez nich zdecydowanie nie wyobrażamy sobie dekoracji świątecznych. Ogromnym atutem girland jest to, że możesz wybrać gotowe łańcuchy świetlne np. z wbudowanymi lampkami LED w kształcie sopli. Możesz również kupić łańcuch w formie kabla z zamontowanymi do niego oprawkami. Wówczas to Ty decydujesz co zawiesisz na takiej girlandzie - czy transparentne żarówki, czy może dekoracyjne żarówki LED, a może kolorowe żarówki, które stworzą wesoły klimat świąt. Girlanda to zdecydowanie świetny wybór na oświetlenie świąteczne

Lampki w kształcie gwiazdek to ciekawa propozycja oświetlenia na święta szczególnie w pokoju dziecka. Które z dzieci nie ucieszy się mając w pokoju lampkę w kształcie gwiazdki? Lampka taka wprowadzi pozytywny nastrój do pokoju dziecięcego, a przy tym będzie dekoracyjnym światłem po zgaszeniu oświetlenia głównego. 

Lampy dające klimatyczne światło to must have świąt. Jak myślimy o Świętach Bożego Narodzenia, to pierwsze co przychodzi nam do głowy, to nastrojowe światło, klimatyczne dekoracje oraz zapach cynamonu i goździków. Jeśli chodzi o dekoracyjne oświetlenie, to wybór jest naprawdę duży. Poprzez lampy wiszące, kinkiety, lampki stołowe i inne. Poza tym, aby uzyskać oświetlenie dekoracyjne, czasem wystarczy tylko wymiana żarówki. U nas znajdziesz wiele pięknych dekoracyjnych żarówek. Wystarczy, że wymienisz żarówkę w lampie i efekt gotowy.

Lampki w kształcie świecznika to coś nowego. Tradycyjny świecznik możesz śmiało zamienić na stojącą stalową lampkę w kształcie świecznika z wymiennymi żarówkami. Jest to propozycja, którą wykorzystasz na stole podczas świąt i która zachwyci nie jednego gościa.

Cotton Balls to znane wszystkim lampki dekoracyjne. Wybierz kolor lampek cotton balls, jaki najbardziej pasuje do Twojego wnętrza i stwórz klimatyczny nastrój w salonie lub sypialni. Są to lampki w kształcie kul w różnych kolorach, które po zapaleniu dają dekoracyjne światło. Lampki zasilane są na baterię, dzięki czemu możesz powiesić je w dowolnym miejscu.

Węże LED to propozycja oświetlenia świątecznego, które możesz wykorzystać zarówno wewnątrz domu, jak i na zewnątrz. Różne kolory węży LED sprawiają, że możesz je komponować według własnych potrzeb. To energooszczędne oświetlenie świąteczne zachwyci innych. 

Wybierz własne oświetlenie świąteczne i stwórz niepowtarzalną dekorację, którą będziesz mógł cieszyć się w okresie świątecznym oraz którą będą mogli cieszyć się też inni.

  • Producenci
orlicki-design.webp king-home.webp moosee.webp sollux-lighting.webp thoro.webp
light-prestige.webp candellux-lighting.webp ledea.webp nowodvorski-lighting.webp eensy-weensy.webp
lemir.webp eko-light.webp milagro(2).webp